Over 79874 Jobs in 54 countries!
DOVA Jobs Job Details - Elektromechanik

Elektromechanik

Thursday, june 11, 2020
Description

Tradiční česká firma s významným postavením na domácím trhu v oblasti výroby, modernizací a oprav kolejových vozidel shání do svých řad elektromechanika.

Náplň práce:

  • instalace, proměření, seřízení a opravy elektrických částí kolejových vozidel dle platných předpisů
  • Bližší seznámení s pracovní náplní rádi poskytneme a ukážeme při osobním jednání

co vám nabídneme

  • náborový příspěvek 10.000 Kč
  • zázemí stabilní a prosperující firmy, podporující a férový přístup
  • široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, 900 Kč měsíčně příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity, dotované stravování v prostorách společnosti, zvýhodněné pojištění odpovědnosti a mobilní tarif...)
  • nástup dle dohody

co od vás očekáváme

  • vyučení v oboru elektro nebo osvědčení v souladu s NSK (Národní soustava kvalifikací)
  • platnou vyhláška 50/1978 Sb. (není podmínkou, lze získat po nástupu do zaměstnání)
  • schopnost pracovat dle výkresové dokumentace
  • praxi vítáme
  • ochota pracovat na 2 směny

jak se přihlásit

Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete mi svůj životopis ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: agata.lichovnikova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 532 019

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Job Reference:t-2182
Position Type:Stálý úvazek
Sector:Jiné, Elektrotechnika a energetika
Start Date:Thursday, June 11, 2020
Location:Šumperk, Olomoucký kraj, Česká republika
Contact:Agáta Lichovníková - 778532019, Contact Code: /75/06/2020/AL, Randstad Czech Republic, Česká republika
Other DOVA Portals
www.dovajobs.nl www.dovajobs.be