Over 79858 Jobs in 54 countries!
DOVA Jobs Job Details - Technik elektro zkušebny

Technik elektro zkušebny

Thursday, june 11, 2020
Description

Tradiční česká firma s významným postavením na domácím trhu v oblasti výroby, modernizací a oprav kolejových vozidel hledá do svých řad technika elektro zkušebny.

náplň práce:

  • Zkoušení a seřizování kolejových vozidel, vozů a jejich komponentů.
  • Práce s technickými a technologickými prostředky zkušebny ETS (elektrických točivých strojů) a zkušebny vozů.
  • Obsluha zdroje zkušebního trolejového vedení.
  • Diagnostika a konečné seřízení a provedení napěťových zkoušek vozidel.
  • Provádění zkušebních jízd.
  • Vystavování protokolů a práce s výpočetní technikou.
  • Práce dle platných norem a TP.

co vám nabídneme

  • náborový příspěvek 10.000 Kč
  • možnost podílet se na velkých projektech a vidět výsledky své práce od začátku až po finální předání kolejového vozidla zákazníkovi
  • přátelské pracovní prostředí a různorodá práce ve stabilní firmě
  • podporující a férový přístup
  • možnost vzdělávat se a dále rozvíjet vlastní kvalifikaci (jazykové kurzy, odborné kurzy)
  • motivující mzdové ohodnocení
  • možnost kariérního i finančního růstu
  • široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, 900 Kč měsíčně na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity…)

co od vás očekáváme

  • vzdělání: ÚSO nebo SO v oboru elektro
  • zkušenosti v oblasti měření, regulace a řízení pohonů či strojních zařízení
  • vyhlášku 50/1978 Sb.
  • vyhlášku 100/1995 Sb. výhodou
  • čtení výkresů
  • práci na PC

jak se přihlásit

Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete mi svůj životopis ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: agata.lichovnikova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 532 019

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Job Reference:t-2181
Position Type:Stálý úvazek
Sector:Jiné, Elektrotechnika a energetika
Start Date:Thursday, June 11, 2020
Location:Šumperk, Olomoucký kraj, Česká republika
Contact:Agáta Lichovníková - 778532019, Contact Code: /73/06/2020/AL, Randstad Czech Republic, Česká republika
Other DOVA Portals
www.dovajobs.nl www.dovajobs.be