Over 70536 Jobs in 50 countries!
DOVA Jobs Job Details - Bér- és tb ügyintéző - Győr

Bér- és tb ügyintéző - Győr

Friday, may 22, 2020
Description

Cégleírás / Organisation/Department

Modern irodai környezet, szakmailag elhivatott csapat vár rád.

Jelentkezéssel és erdeklődéssel is keress bizalommal elérhetőségünk egyikén.

Idegen nyelvtudás itt nem elvárás. Jól kommunikáló, szakmailag elhivatott, fejlődésre vágyó jelentkezőket várunk!

Pozíció leírása / Job description

Feladataid lesznek:

  • bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok teljes körű ellátása,
  • bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése,
  • Cafeteria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok végzése,
  • ügyfél-támogatási feladatok ellátása,
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal.

Elvárások / Requirements

Elvárások feléd:

  • középfokú szakirányú iskolai végzettség,
  • bérszámfejtési és TB számfejtési szakterületen szerzett szakmai tapasztalat,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • Előny: Nexon rendszerismeret.

Amit kínálunk / Offer

Győri szolgáltatói irodába keresünk bérszámfejtő-és TB ügyintézői kollégát.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Kulturált irodai környezet, modern eszközpark
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Egyéni fejlődési lehetőség a piacvezetőnél
  • Piacvezetői, multinaconális vállalati háttér

Kapcsolattartó / Information

Érdeklődni és jelentkezni az alábbi elérhetőségek egyikén lehet:

Telefonszám: +36 30 258 1027

E-mail cím: timea.huppauer@randstad.hu

Job Reference:25895
Position Type:Határozatlan idejű
Sector:Informatika, Finance / Accounting
Start Date:Friday, May 22, 2020
Location:Győr, Győr-Moson-Sopron, Magyarország
Salary:PLN0 - PLN0
Contact:Contact Code: /3/01/2020/, Randstad Hungary, Magyarország
Other DOVA Portals
www.dovajobs.nl www.dovajobs.be