Over 70731 Jobs in 50 countries!
DOVA Jobs Job Details - IT Infrastruktúra felelős

IT Infrastruktúra felelős

Wednesday, may 20, 2020
Description

Cégleírás / Organisation/Department

Partnerünk az Ipar 4.0 világának egy kiemelkedő szereplője, a világ egyik vezető automatizálási szakértője, valamint ipari robotgyártójaként ismert. Füzesgyarmati telephelyükre keresünk IT Infrastruktúráért felelős munkatársat.

Pozíció leírása / Job description

Az alábbi feladatok várnak rád:

  • A füzesgyarmati telephely számítógépeinek üzemeltetése
  • Informatikai eszközök nyilvántartása
  • A Helpdesk rendszerbe érkező felhasználói problémák megoldása
  • WAN-LAN kapcsolat felügyelete, internetszolgáltatói kapcsolattartás és hibabejelentés
  • Hálózati kábelek és rendezőszekrények állapotfenntartása
  • Felhasználók támogatása nyomtatás és lapolvasás területén
  • Projektekben és fejlesztési feladatokban való részvétel

Elvárások / Requirements

A pozíció betöltéséhez az alábbiakra lesz szükséged:

  • Középfokú oktatás keretében szerzett szakirányú végzettség
  • 2-5 év hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Windows 10 üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Alapfokú Windows Server (2012, 2016) ismeret
  • TCP/IP hálózati alapismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Többműszakos munkarendben és készenlétben történő munkavégzés iránti nyitottság
  • Önálló, megbízható munkavégzés

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • Biztonsági kamerarendszer üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Office 365, Exchange üzemeltetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

  • Szakmai kihívások, nemzetközi környezet
  • Képzések és fejlődési lehetőség
  • Céges mobiltelefon és laptop
  • 13. havi bér
  • Cafeteria

Kapcsolattartó / Information

Gosztola Dóra

dora.gosztola@randstad.hu

Bata Zsolt

zsolt.bata@randstad.hu

Job Reference:26029
Position Type:Határozatlan idejű
Sector:Reklámozás, Marketing & PR, IT/telco
Start Date:Wednesday, May 20, 2020
Location:Füzesgyarmat, Békés, Magyarország
Salary:PLN0 - PLN0
Contact:Contact Code: /60/05/2020/ZB, Randstad Hungary, Magyarország
Other DOVA Portals
www.dovajobs.nl www.dovajobs.be