Over 70688 Jobs in 50 countries!
DOVA Jobs Job Details - Karbantartó Mérnök

Karbantartó Mérnök

Wednesday, may 20, 2020
Description

Cégleírás / Organisation/Department

Egyfázisú inverterek és teljesítményoptimalizáló kompakt technológákat gyártó multinacionális vállalat számára keresünk Karbantartó Mérnök kollégákat határozatlan idejű munkavégzésre Zalaegerszegre. Megbízónk globális vezető szerepet tölt be az intelligens energiatechnológiákban.

We are looking for an experienced Maintenance Engineers to Zalaegerszeg, Hungary location for a multinational company manufacturing compact inverter and optimizer technologies. Our client has a market-leading positon globally in intelligent solar technologies.

Pozíció leírása / Job description

-Automatizált gépek rendelkezésre állásának biztosítása a Senior Automatizálási Mérnök irányításával

-Új gépek implementálása, nyomon követése, EMS csapat támogatása

-Munkafeladatok megszervezése, koordinálása

-A karbantartás tevékenységének irányítása

-Segítségnyújtás a technikus kollégák számára

-Technical expert on site for all machinery and automation equipment, Work under Senior Automation Engineer

-Leading Maintenance machinery Daily, Weekly, Monthly, Yearly according manufacturing instruction

-Implementation of new machinery, responsible of training and follow up in front of EMS team

-Leading maintenance and design new production fixture, jigs etc.

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú mérnöki végzettség (Gépészmérnök, Mechatronika)

-Minimum 2 év szakmai tapasztalat releváns területen (karbantartás, automatizálás)

-Agile programban szerzett tapasztalat

-Kiváló problémamegoldó készség, prezentációs technikákban szerzett jártasság

-Csapatjátékos attitűd

-Új ismeretek önálló elsajátítása

-Jó kommunikációs készség angol nyelven szóban és írásban egyaránt (minimum középszintű nyelvtudás)

-BSc in engineering (Mechanical, Mechatronics)

-Minimum 2 years of experience in one or more relevant fields

-Experience in Agile

-Experience in machinery and automation

-Advantage to service technician

-Must possess excellent skills in problem-solving, self-learning, presentation and team-work

-Good verbal and written communication (English)

Amit kínálunk / Offer

-Versenyképes juttatási csomag

-Bónuszrendszer

-Dinamikusan fejlődő nagyvállalat

-Multikulturális munkakörnyezet

-Egyedi, környezetkímélő technológiai megoldások

-Competitive compansation package

-Available extra bonus

-Dinamically, developing multinational company

-Multinational working environment

-Unique, environmentally friendly technological solutions

Kapcsolattartó / Information

klaudia.ruzsinszky@randstad.hu

Job Reference:25906
Position Type:Határozatlan idejű
Sector:Egyéb, Manufacturing / Production
Start Date:Wednesday, May 20, 2020
Location:Zalaegerszeg, Zala, Magyarország
Salary:PLN0 - PLN0
Contact:Contact Code: /32/04/2020/KR, Randstad Hungary, Magyarország
Other DOVA Portals
www.dovajobs.nl www.dovajobs.be