Over 106257 Jobs in 72 countries!
DOVA Jobs Job Details - IT Service Desk Agent (English and German speaking)

IT Service Desk Agent (English and German speaking)

Friday, february 14, 2020
Description

Cégleírás / Organisation/Department

A piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi partnerünk részére keresünk IT Service Desk Agent pozícióba német és angol nyelvtudással rendelkező kollégákat.

Szeretnéd tudni miben különbözik ez a lehetőség a hasonló pozícióktól? Nézd meg lejjebb, mit kínálunk!

Pozíció leírása / Job description

- a cég európai üzleteinek first level szintű támogatása (HW, SW, kasszarendszerek)

- telefonon és e-mailen érkező kérések feldolgozása, hibajegyek készítése

- az üzletek informatikai rendszerében felmerülő szoftver és hardver hibák elemzése, megoldása, vagy továbbítása

- kapcsolattartás a második és harmadik szintű megoldócsoportokkal

- telepítések, adatmentések és technikusi feladatok támogatása

táveléréssel

- új hardverek és szoftverek tesztelése

Elvárások / Requirements

- angol és német nyelv ismerete, az egyik felsőfokon a másik nyelv minimum középfokon

- középfokú végzettség

- nyitottság az IT terület felé

- ügyfélközpontúság, jó kommunikációs készség

- önálló, felelősségteljes munkavégzés

- csapatszellem

Amit kínálunk / Offer

- műszakokhoz igazodó céges buszjárat

- többirányú, cégen belüli fejlődési lehetőségek

- átlagon felüli, emelkedő bérezés

- komplex rendszerek elsajátítása, összetett feladatkör, kizárólag belső támogatás

- egyéni és gyakorlatorientált betanulás

- kellemes munkakörnyezetben történő munkavégzés

- biztos, hosszú távú munkalehetőség

Kapcsolattartó / Information

Kovács-Kenyeres Alexandra

Job Reference:7619
Position Type:Határozatlan idejű
Sector:Egyéb, Customer Service
Start Date:Friday, February 14, 2020
Location:Biatorbágy, Pest, Magyarország
Salary:PLN0 - PLN0
Contact:Contact Code: /80/12/2019/, Randstad Hungary, Magyarország
Other DOVA Portals
www.dovajobs.nl www.dovajobs.be