Over 111380 Jobs in 74 countries!
DOVA Jobs Job Details - HR Training Associate

HR Training Associate

Monday, september 16, 2019
Description

Komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim, posiadasz pierwsze doświadczenia w pracy w dziale HR a praca z excellem sprawia Ci frajdę? Mamy dla Ciebie ofertę w której znajomość angielskiego oraz chęć rozwoju to podstawa i początek międzynarodowych znajomości!

oferujemy

  • poznanie środowiska działu zasobów ludzkich działających w systemie centrum
  • usług (Shared Service Center) obsługujących kraje Europy, Środkowego Wschodu i części Afryki
  • poznanie różnych procesów HR, a w szczególności centralnego zarządzania szkoleniami w krajach obsługiwanych
  • poznanie systemów (SAP i innych) jakie używane są do rejestrowania szkoleń i utrzymywania danych
  • umowa o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia
  • pakiet benefitów (kartę OK SYSTEM, dodatkową opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, zniżki na bilety do kina itp.)

zadania

  • wsparcie zespołu w bieżących pracach administracyjnych,
  • testowanie nowego narzędzia e-learningowego
  • administrowanie bazą danych szkoleniowych
  • przygotowywanie prostych raportów i zestawień danych szkoleniowych
  • przygotowywanie danych powiązanych z procesem oceny pracowniczej (w systemie SAP)
  • odpowiadanie pracownikom na pytania dot. szkoleń i procesu oceny pracowniczej

oczekujemy

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie (min. upper-intermediate) - warunek konieczny z uwagi na współpracę z pracownikami z całego świata
  • pozytywne nastawienie do pracy zespołowej
  • zorientowanie na szczegóły, dokładność
  • orientacja w podstawowych narzędziach wirtualnych (internet, wyszukiwanie danych ,obsługiwanie poczty internetowej, Excel)
  • doskonała organizacja czasu pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Job Reference:60572
Position Type:praca tymczasowa
Sector:Zarządzanie zasobami ludzkimi
Start Date:Monday, September 16, 2019
Working Hours:pełen etat
Location:Kraków, Małopolskie, Polska
Salary:PLN0 - PLN0
Contact:Diana Palak, Contact Code: /298/09/2019/DP, Randstad Polska, Polska
Phone:+48 609508400
Other DOVA Portals
www.dovajobs.nl www.dovajobs.be